Profesjonalna pomoc prawna w zakresie likwidacji spółek

Strona główna > Dlaczego my

Dlaczego my?

To, co nas wyróżnia, to przejrzysty katalog zasad, którymi kierujemy się w swoich działaniach:

Wykorzystując bogate doświadczenie w obsłudze korporacyjnej podmiotów gospodarczych, potrafimy zapewnić naszym Klientom najwyższy poziom usług w zakresie prowadzenia postępowań likwidacyjnych oraz dokonywnia odpowiednich wykreśleń z KRS. Przekłada się to na szybkie i sprawne załatwianie powierzonych nam spraw bez konieczności zbędnego uzupełniania i korygowania składanych dokumentów.

Pomagamy naszym klientom zarówno w nieskomplikowanych likwidacjach jak i w sytuacjach, w których najlepszym rozwiązaniem jest powołanie zewnętrznego likwidatora uwalniającego od odpowiedzialności funkcjonujący zarząd. Zapewniamy współpracę profesjonalnych biur księgowych a także doradzamy w zakresie optymalizacji kosztów funkcjonowania spółki w okresie likwidacji.

W powierzonych nam sprawach niezwłocznie wkraczamy do działania, wskazujemy na konieczne do podjęcia kroki, zabezpieczające interesy naszego Klienta. Nie czekamy biernie na reakcję organów, oraz innych osób odpowiedzialnych za działania spółek podejmując czynności minimalizujące powstanie odpowiedzialności w przyszłości.

Świadczenie każdej usługi  prawnej opiera się na zaufaniu, które od samego początku wymaga zaangażowania obu stron. Dlatego niezależnie od rodzaju sprawy za pierwsze spotkanie inicjujące zlecenie nie pobieramy żadnych opłat. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, przedstawiając dostosowane do jego sytuacji modele współpracy.